utorok 8. septembra 2015

Úlohové perky vo Fallout 3

Pár perkov môžete získať mimo postupu na novú úroveň. Získať ich môžete pri plnení niektorých úloh.

Ant Might / Ant Sight (Mravčia sila / Mravčí zrak)
Po splnení vedľajšej úlohy „Those!“ vám doktor Lesko ponúkne ako odmenu mutagenické vylepšenie. Zvoliť si môžete len jeden z týchto dvoch perkov. Oba perky vám pridajú 25 percentnú odolnosť voči ohňu. Mravčia sila vám naviac pridá +1 bod k sile a Mravčí zrak vám pridá naviac +1 bod k Vnímaniu.Barkskin (Kôrová koža)
Môžete ho získať ako odmenu pri splnení úlohy „Oáza“. Zvyšuje vám odolnosť voči poškodeniu o 5 %.

Dreamcrusher (Ničiteľ snov)
Ak negatívne ukončíte úlohu „Wasteland Survival Guide“, získate tento perk. Šanca nepriateľov na váš zásah je znížená o 50 %.

Hematophage (Hematofág)
Pri úlohe „Blood Ties“ môžete získať tento perk. Zaistí vám, že z Krvných sáčkov si môžete obnoviť život o 20 bodov (namiesto pôvodného 1 bodu).

Power Armor Training (Tréning s Energo Zbrojou)
Po splnení úlohy „The Waters of Life“ sa dostanete do Citadely Bratstva Oceli. Od starešinu Owyna Lyonsa si vypýtajte povolenie učiť sa a potom požiadajte rytiera Gunnyho, aby vás naučil používať túto zbroj. Keď vás naučí, získate tento perk a budete môcť používať energo zbroje a energo prilby.

Rad Regeneration (Radiačná regenerácia)
Pri plnení úlohy „Wasteland Surivival Guide“ môžete získať tento perk pri získavaní informácií o ožiarení. Spôsobí, že keď budete vystavení strednej radiácii, začnú sa vám sami liečiť poškodené končatiny.

Survival Guru
Tento perk môžete získať ako odmenu za kompletné splnenie úlohy „Wasteland Survival Guide“. Účinky tohto perku závisia od toho, ako splníte túto úlohu. Podrobnejší popis je pri popise tejto úlohy.

Wired Reflexes (Zvláštne Reflexy)
Pri úlohe „The Replicated Man“ môžete medzi odmenami získať tento perk. Máte o 10% väčšiu šancu na zásah pri ťahovom boji.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára