utorok 8. septembra 2015

Špeciálne zbrane vo Fallout New Vegas

Špeciálne zbrane

Pištole

Lucky
.357 Magnum Revolver. Munícia: .357 Magnum. V meste Primm v hoteli Bison Steve. V trezore v podlahe v darčekovom obchode v hoteli.

Maria
9mm pištoľ. Munícia: 9mm. Má ju u seba Benny, šéf kasína Tops. Úloha „Ring-a-ding-ding“.

Mysterious Magnum
.44 Magnum Revolver. Munícia: .44 Magnum. Má ho Osamelý Tulák (Lonesome Drifter) pri El Dorado Dry Lake. Môžete ho od neho získať pri úlohe „Talent Pool“.Ranger Sequoia
Lovecký revolver. Munícia: .45-70 Gov't. Má ju Šéf Hanlon v tábore Golf. Úloha „Return to Sender“.

That Gun
Špeciálny revolver. Munícia: 5.56 mm. Má ho na predaj Cliff Briscoe v meste Novac. Dá sa kúpiť, aj ukradnúť z jeho skladu so suvenírmi.


Pušky, brokovnice, samopaly

Abilene Kid LE BB Gun
BB Gun. Munícia: BB. V chatrči Field's Shack poniže leteckej základne Nellis. S perkom „Divoká pustina“ je v Jimmyho studni.

All-American
Strelecká karabína (Marksman Carabine). Munícia: 5.56 mm. Je v zbrojnici Vaultu 34.

Big Boomer
Krátka brokovnica. Munícia: 12 gauge. Má ju stará pani Gibsonová na šrotovisku Gibson Scrap Yard. Ak ju nechcete zabiť, môžete jej ukradnúť muníciu, aby si presunula zbraň do inventára a potom jej ju ukradnúť.

Dinner Bell
Lovecká brokovnica. Munícia: 12 gauge. Dostanete ju za odmenu od Červenej Lucy v Thorne pri úlohe „Bleed Me Dry.

Gobi Campaign Scout Rifle
Ostreľovacia puška. Munícia: .308. V ostreľovačskom hniezde Sniper's Nest nad Cottonwood Cove. V zamknutej truhlici (veľmi ťažká zámka).

La Longue Carabine
Kovbojská opakovačka. Munícia: .357 Magnum. Používa ju desiatnik Sterling. Ak ho nechcete zabiť, môžete mu skúsiť ukradnúť náboje, počkať si, kým nebude mať aktívne pripravenú druhú zbraň a túto v inventári a potom ju môžete skúsiť ukradnúť. Sterling je v tábore McCarran.

This Machine
Špeciálna poloautomatická puška. Munícia: .308. Dostanete ju ako odmenu od Boydovej, alebo Contrerasa pri úlohe „Pašerák v armáde“.

Ratslayer
Vermint Rifle. Munícia: 5.56 mm. V jaskyni Broc Flower Cave.

Vance's 9mm Submachine Gun
9mm samopal. Munícia: 9mm. V trezore v dome Sammyho a Paulíny Winsovcov, Wins Hideout.


Ťažké zbrane

Sem spadajú zbrane z kategórie Zbrane, Výbušniny aj Energetické zbrane.

Annabelle
Raketomet. Munícia: Rakety. Na vrchole Čiernej Hory (Black Mountain) ju má nightkinský ostreľovač, ktorý je na veži pred hlavnou budovou.

CZ57 Avenger
Minigun. Munícia: 5mm. V krátery The Devil's Throat, v nákladiaku v rádioaktívnej zóne.

Mercy
Rotačný granátomet. Munícia: 40mm Granade. Je v jaskyni Dead Wind Cavern pri mŕtvom členovi Bratstva Oceli.

Tesla-Beaton Prototype
Tesla Cannon. Munícia: Elektrónový náboj. Pri havarovanom vertibirde v lokácii Crashed Vertibird. Stráži ju pár robotov. Ani samotný Tesla Cannon nie je príliš často sa vyskytujúca zbraň. Dá sa kúpiť u Van Graffovcov vo Freeside a získať aj od Bratstva Oceli.

Thump-Thump
Granátomet. Munícia: 40mm Granade. V Nellis Array, čo je budova generátora so solárnymi panelmi v rámci leteckej základne Nellis. Dostanete sa tam pri úlohe „Ant Misbehavin'“.


Energetické zbrane

AER14 Prototype
Laserová puška. Munícia: mikrofúzne články. Je vo Vaulte 22, ktorý budete preskúmavať pri úlohe „There Stands the Grass“.

Alien Blaster
Mimozemská pištoľ. Munícia: mimozemské energetické články. Získate ju na Horowitzovej farme, no len ak máte perk „Divoká pustina“. Tam získate aj muníciu, jedinú muníciu v hre.

Euclid's C-Finder
Zameriavacia pištoľ. Munícia: Orbitálny laser. Ničivá zbraň, z ktorej sa dá vystreliť len raz za deň. Má ju chlapec Max vo Freeside. No aby ste ju mohli používať, pozrite si úlohu „That Lucky Old Sun“ a „I Could Make You Care“.

Pew-Pew
Laserová pištoľ. Munícia: energetické články. Nájdete ju v Sunset Sarsaparilla Headquarters pri úlohe „A Valuable Lesson“.

Pulse Gun
Pulzná pištoľ. Munícia: energetické články. V zamknutej truhlici v zbrojnici Vaultu 34. Kľúč od truhlice je v dome Pearl v leteckej základni Nellis. Pozrite do úlohy „I Could Make You Care“.

Q-35 Matter Modulator
Plazmová puška. Munícia: mikrofúzne články. Je v REPCONN Headquarters, na prízemí za zamknutými dverami. Pozrite si popis v lokáciách pre možnosť vstupu.

YCS/186
Gaussova puška. Munícia: mikrofúzne články. Nájdete ju na Horowitzovej farme, ak nemáte perk „Divoká pustina“.


Zbrane nablízko

Figaro
Britva (Straight Razor). Má ju Sergio, kaderník Kingov vo Freeside. Môžete mu ju ukradnúť, alebo ho zabiť.

Chance's Knife
Nôž. V Chanceho hrobe (vykopať lopatou) pri tábore Tribal Village.

Chopper
Sekáč, unikátna verzia sekáčika na mäso (Cleaver). Na sporáku v budove na Wolfhornovom ranči.

Knock Knock
Požiarnická sekera. V hasičskej stanici v Camp Searchlight, pri kostre na záchode.

Liberator
Mačeta. Má ju u seba Mŕtve More v meste Nelson. Môžete ju od neho získať pri úlohe „We are legion“, alebo „Restoring Hope“.

Nephi's Golf Driver
Golfová palica. Má ju Driver Nephi, jeden z vodcov Fiendov. Najlepšie je získať ju pri úlohe „Three-Card Bounty“.

Oh, Baby!
Super kladivo. V jaskyni Charleston Cave, pri Jacobstowne, pri úlohe „Guess Who I Saw Today“.

The Humble Cudgel
Olovená trúbka. Je v uzavretých kanáloch Sealed Sewers. Treba mať od nich kľúč, ktorý je v kanáloch pod Vegas, má ho Sweet Jill a Blind Luke.


Výbava pre boj bez zbraní

Cram Opener
Verzia čepeľovej rukavice (Bladed Gauntlet). Má ju u seba Little Buster v tábore McCarran. Môžete mu ju ukradnúť. Po splnení úlohy „Three-Card Bounty“ ho nájdete mŕtveho vo Freeside a môžete si ju vziať.

Golden Gloves
Zlaté boxerské rukavice, verzia bežných boxerských rukavíc. Sú v kasíne Lucky 38, na vstupnom podlaží v bare nad schodmi, na polici za barovým pultom.

Love and Hate
Špeciálna verzia boxerov s ostňami (Spicked Knuckles). Má ich u seba vodca gangu Zmije v Bonnie Springs, poniže Red Rock Canyonu.

Paladin Toaster
Špeciálna verzia elektro rukavice (Zap Glove). V jaskyni Black Rock Cave poniže Helios One ju má u seba mŕtvy prospektor.

Pushy
Špeciálna verzia balistickej päste (Ballistic Fist). Je v bani Ruby Hill Mine. Má ju u seba mŕtva členka gangu Šakala v zatopenej časti jaskyne.

Recompense of the Fallen
Špeciálna verzia útočnej päste vyrobenej z psích známok padlých vojakov (Dog Tag Fist). V Cottonwood Cove v budove na poschodí v izbe Aureliusa of Phoenixa v jeho pracovnom stole.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára