utorok 8. septembra 2015

Snehové gule vo Fallout New Vegas

Snehové gule

V hre sa vyskytujú ako predmety aj snehové gule (Snow Globe), ktoré môžete zbierať. Celkovo ich je v hre sedem (prídavky k hre prinášajú ďalšie). Keď sa vo Vegas v časti Strip dostanete do kasína Lucky 38 (v rámci hlavného príbehu), tak tam je v penthouse robotka Jane, ktorá od vás tieto gule vykupuje, kus za 2000 viečok. Tie sú potom vystavené v prezidentskom apartmáne Lucky 38 na podstavci.Goodspring: V Goodspringu na cintoríne (Goodspring Cemetery), na hrobe pod vodnou nádržou.
Test Site: Vo Vegas v časti Strip, v kasíne Lucky 38. V kasíne sa vyvezte výťahom do baru (Cocktail Lounge) a guľa je na pulte za registračnou pokladnicou (zadný pult, pokladňa pri lampe, vedľa výčapu).
The Strip: Vo Vegas v strednej časti Strip, v hoteli Vault 21. V severovýchodnej časti hotela, v zamknutej izbe (stredná zámka) Sarah, majiteľky hotela. Na nočnom stolíku medzi posteľami.
Mt. Charleston: V hlavnej budove v Jacobstowne, na recepčnom pulte.
Nellis AFB: V leteckej základni Nellis, v budove múzea za hangárom, na stole napravo pri dverách.
Hoover Dam: V návštevníckom centre priehrady, na recepčnom pulte.
Mormon Fort: Vo Vegas v časti Freeside v Starej Mormonskej Pevnosti. Po vstupe choďte do veže hneď napravo od brány a vnútri je na poličke na poschodí.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára