utorok 8. septembra 2015

Schémy na zbrane vo Fallout 3

V hre máte možnosť vyrábať si aj vlastné zbrane. Aby ste to mohli, musíte sa to naučiť zo schém daných zbraní. K jednotlivým druhom zbraní môžete nájsť po tri schémy a platí, že čím viac schém, tým je zbraň kvalitnejšia. Zároveň tým získajú využitie niektoré predmety, ktoré sú pre vás inak len zbytočnosti. Sú to predmety, ktoré môžete aj nakúpiť, no väčšinou ich bežne nachádzate na rozličných miestach, pretože sú to predmety bežnej spotreby, ktoré boli využívané pred vojnou. Zbrane si vyrábate na pracovných stoloch.Bottlecap Mine
Je to mína, takže spadá medzi Výbušniny. Využitie má ako klasická mína, no oproti trieštivej míne je omnoho silnejšia. Neraz ich nájdete na pracovných stoloch.
Na výrobu potrebujete Lunchbox (krabička obedára), 10 viečok (Caps, to čo používate ako peniaze), Cherry Bomb a Sensor Module.
1. Schéma: Môžete ju získať od Moiry Brownovej v Megatone pri plnení úlohy „Wasteland Survival Guide“, ak ste splnili bonusovú časť úlohy a priniesli ste jej trieštivú mínu.
2. Schéma: Je v trezore Herberta Dashwooda v Tenpennyho veži a získať ju môžete v rámci skrytej úlohy „Dashwoodov služobník“.
3. Schéma: Má ju na predaj Knick Knack v Little Lamplight.
4. Schéma: Môžete ju nájsť v Jocko´s Pop & Gas Stop (bližší popis v „Lokácie“).

Dart Gun
Je to pištoľ, ktorá patrí medi Malé zbrane. Strieľa jedovaté šípky, ktoré môžu ochromiť nohy zasiahnutej obete a spôsobujú otrávenie, ktoré obeti chvíľu odoberá zdravie (samozrejme to neplatí na robotov).
Na výrobu potrebujete Paint Gun (maliarska pištoľ), Toy Car (hračkárske autíčko), Radscorpion Gland (jed z Radscorpionov, získate ho z tiel zabitých škorpiónov) a Surgical Tubing (infúzne hadičky). Ako muníciu potrebujete Šípky (Dart, tiež bežne získateľný predmet).
1. Schéma: Má ju na predaj v Boutique Le Chic v Tenpennyho veži Lydia Montenegro (alebo Michael Masters).
2. Schéma: Pri tele mŕtveho robotníka v MDPL-05 Power Station (bližší popis v „Lokácie“).
3. Schéma: Môžete ju získať ako odmenu pri úlohe „Head of the State“, ak pomôžete Hannibalovi Hamlinovi.

Deathclaw Gauntlet
Rukavica, ktorá sa ráta k Boju bez zbrane. Veľmi silná zbraň pre tých, čo bojujú „Bez zbrane“, navyše preráža nepriateľskú obranu.
Na výrobu potrebujete Deathclaw Hand (ruka Deathclawa, získate ju zo zabitých Deathclawov), Medical Brace (lekárske svorky), Leather Belt (kožený opasok) a Wonder Glue (tuba lepidla).
1. Schéma: V prívese na piknikovom mieste F.Scott Key Trail & Campground v juhozápadnej časti mapy (bližší popis v „Lokácie“).
2. Schéma: Môžete ju získať od Bannona v Rivet City za pomoc pri skrytej úlohe „Rada mesta Rivet City“.
3. Schéma: Tretia je problematická, pretože ju môžete získať len pri náhodnom stretnutí. Má ju mŕtvy osadník (Wasteland Settler), pri ktorom by mal byť aj Deathclaw. Je to osamotená mŕtvola s loveckou puškou v obchodníckych šatách (Roving Trader Outfit).

Nuka Grenade
Granát, ktorý patrí medzi Výbušniny. Je podstatne silnejší, než klasický trieštivý granát.
Na výrobu potrebujete Nuka-Cola Quantum (špeciálna fľaša koly) Tin Can (obyčajná prázdna plechovka), Turpentine (Fľaša terpentínu)a Abraxo Cleaner (krabička bežného čistiaceho prostriedku).
1. Schéma: Má ju na predaj Dok Hoff, jeden z putovných obchodníkov z karaván.
2. Schéma: Môžete ju získať ako odmenu za splnenie úlohy „Nuka-Cola Challenge“, ak Sierre Petrovite donesiete 30 fliaš Nuka-Cola Quantum.
3. Schéma: Nájdete ju v Yao Guai Cave v Cliffsade Cavern (bližší popis v „Lokácie“).

Railway Rifle
Puška patriaca medzi Malé zbrane.
Na výrobu potrebujete Steam Gauge Assembly (nejaký parný merač), Pressure Cooker (Tlakový hrniec), Crutch (Barly) a Fission Battery (Batérie, nájdete ich voľne, aj v robotoch). Ako muníciu využíva Railway Spikes (Koľajnicové klince, bežne nájditeľný predmet).
1. Schéma: Má ju na predaj Tulip v Underworlde.
2. Schéma: Dostanete ju ako odmenu od Abrahama Washingtona v úlohe „Stealing of Independence“.
3. Schéma: Na pracovnom stole v malej budove v MDPL-13 Power Station (bližší popis v „Lokácie“).

Rock-It Launcher
Tento vrhač spadá medzi Veľké zbrane. Na výrobu potrebujte Vacuum Cleaner, Leaf Blower, Conductor (Vákuový čistič, odfukovač listov, vodič, malé prístrojové zariadenia) a Firehose Nozzle (hadica z protipožiarnych skriniek). Výhodou je, že ako muníciu môže využiť takmer všetky veci, ktoré máte v inventári ako rozličné „Misc“. Je to silná zbraň s veľmi výhodnou muníciou.
1. Schéma: Má ju na predaj Moira Brownová v Megatone.
2. Schéma: Má ju na predaj Crazy Wolf, jeden z putovných obchodníkov z karaván.
3. Schéma: Vo Vaulte 101, v ošetrovni za obrazom vášho otca (pri úlohe „Trouble on the Homefront“).

Shishkebab
Tento ohnivý meč spadá medzi Chladné zbrane. Schopná nestrelná zbraň.
Na výrobu potrebujete Motorcycle Gas Tank (nádrž z motorky), Motorcycle Handbreake (brzda z motorky), Lawnmower Blade (čepeľ z kosačky na trávu) a Pilot Light (kontrolka zo šporákov).
1. Schéma: Môžete ju získať od Vancea v Meresti Metro Station ako odmenu pri úlohe „Blood Ties“.
2. Schéma: Má ju na predaj Crazy Harith, jeden z putovných obchodníkov z karaván.
3. Schéma: Možno ju nájsť v chatrči Bratstva Vydedencov pri SatCom Array NN-03d bližší popis v „Lokácie“).

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára